Eli Acıman

Türk reklamcılığının belki de en önemli şahsiyeti olan Eli Acıman geçtiğimiz gün hayatını kaybetti biliyorsunuz.

Kendisinin öğrencilerinden olan ünlü marka iletişimcisi Erol Batislam, Eli Acıman'ın yanındayken notlarını almış olduğu önemli sözleri bir sunum olarak internet üzerinde paylaştı. Hayat dersi niteliğinde sözlerin olduğu sunumda akla yazılacak pek çok önemli cümle bulunuyor:Heineken - The Entrance

Heineken'in Aralık 2010 ortalarında başlatmış olduğu yeni kampanyası bizim reklam dünyasında pek ses getirmedi benim görebildiğim kadarıyla. Seyredelim.Giriş videosunun yanı sıra karakterlerle ilgili pek çok video da bulunuyor; şarkıyı icra eden grup ise The Asteroids Galaxy Tour.


Videoların geri kalanına Youtube'dan ulaşmak mümkün

Melih Gökçek

İlk zamanlar şüpheyle yaklaşsam da görünüşe göre gerçekten de kendi hesabı gibi görünmekte.


Hala takip etmeyen varsa eğlenceyi kaçırmasın.

http://twitter.com/#!/06melihgokcek

100 Things to Watch in 2011

2011 trendlerini belirleme yarışmasına JWT de katılmış. Slideshare'de paylaşılan aşağıdaki sunum, JWT'ye göre 2011'de yükselişe geçecek trendleri ve gelişmeleri madde madde sıralamış. Diğer trend araştırmalarının yanında kendilerinin sunumuna da göz atmakta fayda var:
JWT: 100 Things to Watch in 2011

View more presentations from JWTIntelligence.

Exceed Maximum

Serviceplan tarafından BMW Almanya için yapılmış olan bir outdoor çalışması. Başta şahane bir fikir gözükmese de görseldeki bilgileri okuyunca ne kadar başarılı olduğunu anlayabiliyorsunuz. Mecradan faydalanma açısından çok başarılı olduğunu akılda tutmak gerekiyor; yansıma fikri ve bu fikri gerçekleştirebilmek için kullanılan kelimeler de oldukça yerinde.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...