Bodrum


  • Bayram tatilini fırsat bilerek 4 günlük bir Bodrum seyahatimiz oldu. Turgutreis ile Akyarlar arasında kalan bölgede bir otele gittik. Çoğunluğun iddialarının aksine kayalık bir deniz ile karşılaşmasam da soğuk olduğunu inkar edemem.
  • Bodrum'un küçük bir İstanbul'a dönüşmüş olduğu bilindik bir gerçek. Ancak girişinde yarım saat trafikte beklemek oldukça ilginç bir deneyim oldu. Barlar Sokağı'nın sadece vitrinlerden ibaret olması da ayrı bir başarı.
  • Bodrum'un en trend gece hayatı aktivitesi Club Catamaran ile denize açılmak olmuş. Onun yerine Mandalin'de sabaha kadar Soul Stuff  ile eğlenmek çok daha cazip bir alternatif oldu. Soul Stuff kesinlikle Türkiye'nin en iyi sahne performansına sahip cover grubu, Mandalin de Bodrum merkezdeki en iyi barlardan biri olabilir.
  •  Plaj voleybolunda bir insanın ne kadar dominant olduğu, kafasındaki kellik oranı ve sahip olduğu top sakala bağlı olarak belirleniyor sanırım. İki kel-sakallı adam karşı takımlara geldiği zaman ise çirkeflik diz boyu. 
  • Özellikle bulunduğumuz yerlerdeki turistlerin yaş ortalamasının 45+ olması, buna rağmen her birinin yanında en fazla 5 yaşında çocuklar olması da göze çarpan ilginç şeylerden biri oldu.


    Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...