Super Bowl 2011 Reklamları #2

Super Bowl reklamlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz.
Bugün seyretme fırsatı bulabildiğim Chevy Camaro reklamı da otomotiv kategorisinde sıyrılanlar arasında. Klasik araba reklamlarını da biraz olsun ti'ye alan reklamın tonu oldukça başarılı:
Suzuki'nin de bir reklamı bulunuyor; ancak üstteki reklamın ardından yayınlanacaksa pek iş göreceğine inanmıyorum şahsen.

Farklı sektörlere göz attığımız zaman ise CareerBuilder, GoDaddy, Pepsi Max, Bud Light gibi markalarla karşılaşıyoruz. Bunlardan CareerBuilder'ın devam etmekte olan "Stuck" kampanyası bir kez daha karşımıza çıkıyor:
GoDaddy ise seks kokan, daha fazlasını kendi sitelerinden okuyabileceğiniz vaadi sunan reklamlarına bu sene de devam ediyor. Maçın ilk yarısında yayınlanacak reklama buradan, ikinci yarısında yayınlanacak reklama ise aşağıdan ulaşabilirsiniz:
Motorola'nın Super Bowl'da yayınlanacak reklamı ise aslında pek başarılı olmamasına rağmen başlangıcıyla bahsedilmeyi hak ediyor kesinlikle. Apple'ın 1984 reklamına yapılan referansla başlayan reklam, Apple'a yüklenen yazılarla devam ediyor. Etkisini, beğenilme oranını çok merak etmekteyim.
Bud Light ise aşağıdaki teaserla başlayan kampanyasında insanları Super Bowl'dan önce Facebook sayfasına çekmeyi planlamakta. Facebook Fan Page'de yayınlanacak olan reklamların senaryoları doğru tahmin edilirse, reklamları Super Bowl'dan önce Facebook'ta yayınlayacağını vaat eden kampanyanın Facebook'taki Bud Light sayfasının şu anda 980.000 takipçisi bulunuyor.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...