Walt Disney Star Wars Weekend

Hem bigumigu, hem de bizibozmaz'da çıktığı için paylaşmakta tereddüt ettim ama gerçekten çok başarılı; bahsetmeden olmaz.


Walt Disney, Holywood stüdyolarında Star Wars weekend yapmış, inanılmaz bir iş çıkaracaklar gibi gözüküyor; aşağıda da görebileceğiniz gibi tanıtım afişleri başarılı. Sitenin kendisi için
tık tık

Depeche Mode Muhtemel Setlist

Depeche Mode, Tour of the Universe turnesi resmi olarak yarın İsrail'de başlayacak. İsrail'den sonra Yunanistan'a geçecek grup, ve perşembe gecesi İstanbul'da. Grup, ısınma konseri olarak Lüksemburg'da sahne aldı. Bu konserin setlisti internete düştü, İstanbul'da çalınacak parçalar konusunda bir fikir verebilir. İsrail konserinin setlisti internete düşerse, onu da önümüzdeki günlerde paylaşacağım.

Lüksemburg konseri setlistini İstanbul'da korusalar orgazm olup konseri terk ederim diye tahmin ediyorum, gerçekten çok başarılı bence.


 1. In Chains
 2. Wrong
 3. Hole To Feed
 4. Walking In My Shoes
 5. It's No Good
 6. A Question Of Time
 7. Precious
 8. Fly On The Windscreen / Lie To Me
 9. Jezebel
 10. A Question Of Lust
 11. Come Back
 12. Peace
 13. In Your Room
 14. I Feel You
 15. In Sympathy
 16. Enjoy The Silence
 17. Never Let Me Down Again
Encore:
 1. Stripped
 2. Master And Servant
 3. Strangelove
 4. Personal Jesus
Encore 2:
 1. Waiting For The Night
Countdown: 5 gün 16 saat 47 dakika

Orange: More Fun Together

Söyleyecek pek de bir şey yok aslındaSon haberler

1-) Ajans'a uğramanın son birkaç haftadır yaptığım en güzel şeylerden biri olduğunu fark ettim, iyiydi baya.

2-) İlginç oluşumlar görüyorum, "onlar yapabiliyorlarsa bizim ne eksiğimiz var" diyorum; ama bir yandan yine tek başıma kalır mıyım diye korkuyorum. Eğer planlarım tutarsa size önümüzdeki 2 ay içinde çok sağlam bir site vaadinde bulunuyorum; hadi bakalım.

3-) Bir viral mi yapsak ne.. (iki nokta^^)

4-) Sağlam bir RSS Reader arıyorum, Bloglines'ı çok beğendim tasarım falan olarak; ama çok sık güncellenmiyor sanırım, Google Reader'ı hiç beğenmedim. İnternet sitesi olursa güzel olur, olmadı bir program da olur; ama RSS Feed sunan herhangi bir sitenin feedini alabilmeliyim mutlaka.

5-) Feci siteler keşfettim, blogun 1 haftalık malzemesi çıkmış olabilir. Elbette paylaşmıyorum, burayı ziyaret etmek için sebeniz olsun:)

6-) Blogun tasarımı çok karamsar geldi, daha açık renkli bir tema düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

Depeche Mode: Let the Countdown Begin

Biletimi sonunda almış olmamın şerefine geri sayımı başlatıyorum, önümüzdeki günlerde muhtemel setlistler, 2009 turnesinden fotoğraflar ve bilimum bilgiyle karşınızda olacağım.


8 gün, 3 saat 35 dakika.


Ayrıca konser günü erken saatlerde kapıda olmayı planlıyorum, bu çılgınlığa ortak olmak isteyenlerden bir alo kadar uzağım.

p.s: 14 Mayıs 2009, 21.00, Santralistanbul

Channel Nº5

Yaptığın işi görkemli bir şekilde sununca, elindeki iş de fena değilse çok sağlam takdir alıyorsun.


Chanel, Audrey Tautou'lu, Orient Express'li bir Nº5 reklamı çekmiş. Paris'ten İstanbul'a giden Tatou ablamızın trendeki adamla olan maceralarını anlatmış. Efsane bir reklam değil elbette; ama dediğim gibi, firma Chanel olunca, promosyona abanınca, ambalajı da iyi yapınca insan etkileniyor haliyle.

Kötülemiyorum kesinlikle; ama çok da efsane bir şey değil bence. Öte yandan şunu da kabul ediyorum, reklamdaki renk kullanımı muazzam.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz, mutlaka bakın. 2 dakika 20 saniyelik video da 2 santimetre aşağıda.
Otobüste mi gördünüz?

Gün geçmeye ki yeni ve hınzır bir proje daha ortaya çıkmasın.

Siteden alıntılıyoruz:


Otobüste, metrobüste veya metroda beraber yolculuk ederken bakıştığınız, hoşlandığınız fakat konuşma cesareti veya fırsatı bulamadığınız kişileri bu platformda bulabilir, onlarla tanışıp mesajlaşabilirsiniz.

(...)

İşte tam bu devrede OtobusteGordum.Com imdadınıza yetişiyor. OtobusteGordum.Com aracılığı ile o gün bindiğiniz otobüsün kodunu (adını) seçip aradığınız kişiyi tarif ederek mesajınızı bırakabilirsiniz. Eğer ulaşmak istediğiniz kişi sistemde ise ve size cevap vermek istiyorsa size özel mesajla veya yazınızın altına yorum bırakar size ulaşabilir.Haftanın keşfi Omegle'nin yanına yaklaşamaz elbette, hiçbir zaman da adam akıllı tutmayacak; ama kesinlikle çok başarılı=)

Kimsin

Göründüğüm gibi değilim, hiçbir zaman olmadım. Kısmet.

Bukalemunlar halt etmiş

Haftaya TED ile başlayalım.


"Adamlar yapıyor arkadaş" lafını bana son zamanlarda en sık söylettiren oluşum olan TED'in Facebook'tan bu hafta paylaştığı videoyu koyuyorum. David Gallo, denizin altındaki canlıların bulundukları çevreye nasıl uyum sağladıklarını anlatıyor.

Çok ilginç canlılar olmasını bir kenara bıraktım, böyle bir kamuflaj olayı görmemiştim; hele hele videonun sonunda seyredeceğiniz kamuflaj akılları donduracak kıvamda.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...