Expositions #6
1-) The Whitest Boy Alive, çok geç gelen bir keşif oldu. Adamlar Phonem kapsamında konser de verdi, süper şeyler oldu; ve ben bir Kings of Convenience hastası olarak grubun başında Erlend Oye'nin olduğunu sadece birkaç gün önce öğrendim. Sağlık olsun diyor, Ali Gören'e teşekkür edip önümüzdeki maçlara bakıyoruz.

2-) Surfing The Warm Industry'nin videosuyla birkaç yıl önce MTV'de falan karşılaşmıştım sanırım; ki şarkıdan güzel bir klibi de vardır, bunu belirtmek istiyorum.

3-) Raul Midon'u da, Türkiye'de konser verdikten birkaç hafta sonra, konserle tamamen alakasız bir şekilde keşfettim. Bu, grupları konserlerini verdikten sonra keşfetme olayı can sıkmaya başladı. Mesela Brazzaville'i henüz dinlemedim; adamların konserleri de var ama muhtemelen konserlerinden sonra dinleyip çok beğeneceğim, yazık olacak.

4-) Son olarak da, Battlestar Galactica'ya değinelim. 16 Ocak'ta final sezonunun ikinci yarısı başlayacak, kanım kaynıyor yerimde duramıyorum resmen. Aslında "Violence and Variations" parçasını koyacaktım ama Deezer'da bulamadım, A Shape of Things to Come da oldukça güzeldir ama.

Kenan Evren vs Ergenekon


Kenan Evren, soğuk algınlığı sebebiyle hastaneye kaldırılmış. Bu hastalığın, Ergenekon tam da dokunulmaz denilen isimlere dokunmaya başladığı sırada ortaya çıkması tamamen tesadüf mü acaba? Daha da ötesi, hastalık zatürreye dönebilir diye askeri hastanede uzun süre kalması gerekebilirmiş Evren'in.

Keyword: Askeri hastane

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...