Sağlık Olsun Galatasaray

Dakika 81. Maç 2-0 dan 2-2'ye dönmüş, herkesin yüreği ağzında. Hamburg'lu bir elemanın topu direkten dönüyor, karşımdaki adam "Biz bunu yemediysek bu maç döner." diyor. Son birkaç dakikada maçı döndürüp tur atlayan bir milli takıma, ve aynı fikri benimsemiş bir Galatasaray'a sahip olduğumuz için çok da normal geliyor bu fikir. Ama olmuyor ne yazık ki.

Sahi, nereden geldik buraya? Biz değil miydik turu 2 - 0 ile garantilemiş olan? Yapılacak hatalar değil eninde sonunda maç 2 - 0 olduktan sonra yapılanlar. Çok da bir şey diyemiyorum çünkü kadronun eksiklikleri ortada, yine de 2 - 0 üstüne böyle hatalarla 3 tane gol yemenin mazereti olamaz.

Bir kez daha 2 kişilik performans ortaya koyan Arda ve Ayhan'a sevgiler, Kewell da alakasız yerinde fena oynamadı.

Sabri için söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum, bir ara kendisiyle ilgili paragraf paragraf yazı yazacağım. Hasan Şaş, Lincoln, Serkan, de Sanctis gibi isimler de akıl almayan performanslar ortaya koydular, bazılarına inanmakta hala güçlük çekiyorum.

Sonuç olarak baktığımızda bu maçı Galatasaray'ın hak ettiğini söylemek pek de mümkün değil; dolayısıyla turu kaybetmiş olmamız çok fazla da koymadı bana. Elbette geçmeliydik; ama olmuyorsa da olmuyor, bu kadroyla elimizden geleni yaptık.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...