Expositions #6
1-) The Whitest Boy Alive, çok geç gelen bir keşif oldu. Adamlar Phonem kapsamında konser de verdi, süper şeyler oldu; ve ben bir Kings of Convenience hastası olarak grubun başında Erlend Oye'nin olduğunu sadece birkaç gün önce öğrendim. Sağlık olsun diyor, Ali Gören'e teşekkür edip önümüzdeki maçlara bakıyoruz.

2-) Surfing The Warm Industry'nin videosuyla birkaç yıl önce MTV'de falan karşılaşmıştım sanırım; ki şarkıdan güzel bir klibi de vardır, bunu belirtmek istiyorum.

3-) Raul Midon'u da, Türkiye'de konser verdikten birkaç hafta sonra, konserle tamamen alakasız bir şekilde keşfettim. Bu, grupları konserlerini verdikten sonra keşfetme olayı can sıkmaya başladı. Mesela Brazzaville'i henüz dinlemedim; adamların konserleri de var ama muhtemelen konserlerinden sonra dinleyip çok beğeneceğim, yazık olacak.

4-) Son olarak da, Battlestar Galactica'ya değinelim. 16 Ocak'ta final sezonunun ikinci yarısı başlayacak, kanım kaynıyor yerimde duramıyorum resmen. Aslında "Violence and Variations" parçasını koyacaktım ama Deezer'da bulamadım, A Shape of Things to Come da oldukça güzeldir ama.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...