Ağlama Melis!

Melih Gökçek sen neymişsin be.


Kendisinin efsane bir insan olduğuna dair pek çok yorum okumuştum, balon videosuyla birlikte tanışmış da oldum ama bu kadarını gerçekten beklemiyordum.

Yaklaşık 95 dakika süren Melih Gökçek - Kemal Kılıçdaroğlu karşılaşmasında yaklaşık olarak Gökçek 80, Kılıçdaroğlu 15, Uğur Dündar da 10 dakika konuştu diyebiliriz. Bunun üstüne de İbrahim Melih Gökçek, "Beni konuşturmuyorsunuz." diye yakındı ki, gerçekten takdir ettim.

Apaçık elbette, Melih Gökçek'in bütün bunları bilinçli olarak yapıyor, sonuçta böyle tartışabilmek için 7 yaşında birisinin zekasına sahip olmanız gerekir (şüpheliyim gerçi de neyse).

Melih Gökçek bir kez daha Ankara başkan adayı olur mu? Olursa bu halk bu adamı bir kez daha seçer mi? Ben Ankara halkının bu adamı tekrar seçmesi fikrine bile DA-YA-NA-MI-YO-RUM.

Tahmin ediyorum ki, Uğur Dündar'ın da uyarması, hatta yönlendirmesiyle birlikte en azından 2-3 dava açılır Melih Gökçek'e karşı. İnşallah tabi.

Expositions #4

Expositions konseptine devam.
Benimle alakası olan insanların mutlaka duymuş olacağı bir Peter Malick - Norah Jones işbirliği: Deceptively Yours ile başlıyoruz. Tek parçalık şarkıcılar kategorisinde görülen Shivaree'nin aslında pek çok güzel parçası var, I Close My Eyes bunlardan sadece biri. Sonrasında benim ufkumu açan, elektronik müzikle tanıştıran grup Télépopmusik geliyor. En son olarak da yeni keşiflerimden J. Wievz geliyor Worth Light ile.

İyi dinlemeler.

Biletix Forever!

İlk kullanmaya başladığım zamanlardan beri bir antipatim var Biletix'e karşı. "Biz sizi kazıklıyoruz" düşüncesini, insanın gözüne sokmanın mantığı nedir allah aşkına?
Biletix hizmet bedeli Kredi kartı işlem bedeli Taksit yapacaksanız vade farkı Kurye bedeli


Bütün bunlarla 30 YTL olan bir bileti, 50 YTL'ye alabilirsiniz gayet normal bir şekilde. Biletix bunda hiçbir kusur bulmaz; ama bu kadar parayı almasına değecek olan hizmeti de ne yazık ki hiçbir zaman sunmuyor.

Bir kez daha büyük bir maçın biletlerinin satışa sunulacağı bir sabah, bir kez daha siteye girmek imkansız. Ne yaparsanız yapın, "Canlı Etkinlik Bilet Satış İşlemi Başarısız" yazısıyla karşılaşacaksınız; kurtuluşunuz yok. Çok ilginç bir şekilde, yıllardır bu maçların bilet satışıyla Biletix'in diğer biletleri aynı sayfa üzerinden satıldığı için başka herhangi bir etkinliğin biletlerini alamıyorsunuz.

Bravo Biletix, aynen devam. Tekelinize koyayım.


Kimsiniz?

"Every individual is a meeting ground for many different allegiances, and sometimes these loyalties conflict with one another and confront the person who harbors them with difficult choices" - Amin Maalouf

Yalçın Doğan'ın Amin Maalouf röportajı mutlaka okunmalı. Devamında da bazı ünlü isimlerden kendi kimliklerini tanımlamaları istenmiş, ona da göz geçiriniz.


Ben, açıkçası hala tanımlayamıyorum kendimi; Türk ya da Müslüman bir kimliği tanımlamak için çok yetersiz kalıyorlar benim gözümde.

Peki siz, siz kimsiniz?
Expositions #3

1-) Bonobo - Walk In The Sky: Tam bir Future Sound örneği; bugünkü playlistin en güzel parçası
2-) Koop - Koop Island Blues: Caza çalan karmakarışık bir tür, sınıflandırmak kesinlikle gereksiz.
3-) Lemon Jelly - Nice Weather for Ducks: Altyapı süper, tekrarlayan sözler insanı psikopat yapabilir
4-) Inner - Myphilosophy: Yıllar öncesinden bir Radyo Eksen keşfi, Türkiye'de tanındığı kadar dünyada tanınmayan gruplardan biri daha Inner.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...