Fear dot com

Sayın Yiğit Arda Türkoğlu, Bu dönem almakta olduğunuz derslerden Etymology I'in 13 Kasım 2007 tarihli sınavında kopya çektiğiniz dersin hocası Dr. Bülent Aksoy tarafından Fakültemiz Dekanlığına bildirilmiştir. Bu konuyu soruşturmak üzere Yükseköğretim Kurumları Öğrenci Disiplin Yönetmeliği doğrultusunda kurulan komisyon üyeleri olarak durumu ayrıntılı açıklayacağınız yazılı ifadenizi 27 Aralık Perşembe gübü aşağıda bildirdiğimiz yer ve saatte komisyonumuza getirmenizi rica ederiz.

Prof. Dr. Işın Bengi Öner - Çeviribilim

Prof. Dr. Eser E. Taylan - Batı Dilleri ve Edebiyatları
Hayır bunu yaptığımı inkar etmiyorum zaten de, bunun bu kadar büyütüleceğini tahmin edemezdim açıkçası. Okuldaki her dönemim bir eğlenceyle geçiyor zaten; hazırlık atlayıp bölüme başladığım ilk dönem "ben hazırlığa geri dönmek istiyorum" diye bölüme başvuru yaptım, normalde mümkün değilken (neyse ki kredisiz bir dersti) bir dersten withdraw ettim. İkinci dönem okuldaki kaydım silindi kayıt ücretini yatırmayı unuttuğum için, zar zor hallettik kurul kararı ile. İkinci sene ilk dönemimde de okuldan uzaklaştırmaya çalışıyorlar beni. Hakediyorum orası ayrı da, insaf lan:(

Ne olacak? Savunma yazacağım, neyse ki 2 hafta önce annem ameliyat olmuştu, ameliyat raporunu kullanacağım falan savunmada, minimum kınama cezası, maksimum 3-6 ay uzaklaştırma alacağım. Dersten F aldığımı eklemiyorum zaten; bir de büyük ihtimalle bursum kesilecek (ki okula devam etme sebebim o burs, ehah).


Hadi bakalım

Yazıdaki boru hattının da sembolik bir anlamı bulunmakta elbette, ehah


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...