Geçmekte olan yılın ardından

Derler ya hep össye hazırlanılan yılın çok zor, çok bunaltıcı geçtiğini, palavra arkadaşım o; gayet güzel eğlendim ben. Gerçi 2006 bunun sadece ikinci dönemine denk geliyordu; ama zaten en zevkli kısmı da orasıydı sanırım. Dershanemi çok sevmiştim, arkadaşlarımla birbirimize zaten tapıyorduk, bir şeylerin kötü gitmesi için de hiçbir sebep yoktu zaten. Ki gayet de güzel gitti, girdik sınava falan, istediğim üniversiteyi de kazandım, mutluyum. En güzeli ise, aşırı bir fedakarlık yapmak zorunda kalmamış olmamdı. İnternetten vazgeçmiştim belki ama, sadece o an için değil, genel anlamda almam gereken kararlardan biriydi o. Hala savunurum, internet benden önemli bir parçayı alıp götürüyor diye.

Neyse efenim, boşverin. Konserlere falan gittik, film festivalinde muhteşem filmler seyrettik. Hatta If! de de seyrettik çok hoş filmler. Yaz nasıl geçti anlamadım tabi, haliyle öss - yds hedesi haziran ayının tamamını alınca elimden, bir garip oldum tabi. Buradan, Zeytinli'de çok hoş bir 4 gün geçirmemi sağlayan Erdinç beylere de teşekkür ettim. Yaz tatili hedesi de ağustos ayının sıcak kollarına kaydı tabi, destanlar yazılası bir macerayla yerleştik otelimize, ilginçti tabi; anlatmak gerek bir ara=)

Falan fistan, güzeldi tabi yaz tatili, inkar edemem. Arada sevgilimden de ayrıldım yaklaşık 1 senenin ardından, öss dönemi ilişki yürütebilmeyi de "talents" olarak ekledim kendime, genç adaylara duyurulur=) Koymadı ayrılık acısı pek, belki de benim için önceden belli olduğu için, kim bilir.

Sonbahar --> okul hedeleri oldu biraz. Ders seçmedir, okulu zengin etmedir falan filan derken başladık bir kenarından. Ağlaya ağlaya da bitiriyoruz dönemi işin aslı, bir yerlerden bir ya da birkaç tane F gelecek ama, önemli mi ki?=) ya, böyle. Aralık ayında hala bol bol yıldız görebiliyoruz gökyüzünde, arada kar da yağdı biraz, onu da tattık.

Velhasıl, 2006, öss senesi olmasına rağmen, en çok zevk aldığım, bir noktadan sonra "hiç bitmesin" dediğim senelerden biri oldu. Parçası olan, olmaya çalışan, arada beceremeyen, kalp kıran, cart curt, kısacası, hayatımda yeri olan bütün insanlara teşekkür, aynı başarıyı 2007'de de bekliyorum sizden=) Eet, yeteri kadar eğlendirdim sanırım kendimi. 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...